Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

EPG Nieruchomości Przemysław Góra

Poetów 5 Katowice

Mapa

505 613...

505 613 875

biuro nieczynne: 8:00 - 18:00

Pokaż więcej

Nasi Agenci

  • Dane biura
  • Wyślij wiadomość
  • Zobacz na mapie

Chcesz sprzedać nieruchomość?

28

osób aktualnie poszukujących nieruchomości
kontaktuje się z tym biurem

Zobacz

Sprzedaj

Ogłoszenia EPG Nieruchomości Przemysław Góra

Filtruj

339 000 zł43 m² 7 883,72 zł/m²

Przemysław Góra

Przemysław Góra

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Katowic - zielonym Zadolu w Ligocie. Księga...

Szczegóły ogłoszenia

72,92 zł/m²48 m² 3 500 zł

Przemysław Góra

Przemysław Góra

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia funkcjonalny lokal biurowo-usługowy w zadbanej kamienicy - ul. Hetmańska | 48 m | parking | dostępny od zaraz Oferujemy do wynajęcia...

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł62,50 m² 7 184 zł/m²

Przemysław Góra

Przemysław Góra

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje Z pięknym widokiem! wyposażenie W cenie! Na sprzedaż mieszkanie w Katowicach, dzielnica Kokociniec, ul. Mała. Mieszkanie o pow....

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł48 m² 6 229,17 zł/m²

Przemysław Góra

Przemysław Góra

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Funkcjonalne 48 m z ogromnym potencjałem | 2 niezależne pokoje | widna kuchnia | Chorzów Stary (maciejkowice) Są mieszkania, które od pierwszej chwili...

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł56 m² 7 946,43 zł/m²

Przemysław Góra

Przemysław Góra

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie do wprowadzenia! wyposażenie W cenie! Na sprzedaż mieszkanie w Katowicach, dzielnica Zadole, ul. Gdańska. Mieszkanie o pow. 55,78...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł136 m² 6 610,29 zł/m²

Przemysław Góra

Przemysław Góra

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:577 m²

Twój nowy dom W gliwicach - bojków nowoczesne osiedle szyb bojków 0% prowizji | 0% pcc | światłowód | pomoc W kredycie gratis! zamieszkaj...

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł43 m² 7 186,05 zł/m²

Przemysław Góra

Przemysław Góra

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje z balkonem, wysoki parter, w sąsiedztwie Park Kościuszki, kw - odrębna własność Katowice, ul. Wincentego Pola, 43 m , 2 pokoje,...

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł48 m² 72,92 zł/m²

Przemysław Góra

Przemysław Góra

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie po remoncie w zadbanej kamienicy - ul. Hetmańska | 48 m | parking | dostępny od zaraz Oferujemy do wynajęcia atrakcyjne...

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł38,70 m² 4 883,72 zł/m²

Przemysław Góra

Przemysław Góra

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Bytom, ul. Małgorzatki - nowoczesne mieszkanie po generalnym remoncie z klimatyzacją, gotowe do wprowadzenia! Odrębna własność - kw Na sprzedaż...

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł98,50 m² 4 355,33 zł/m²

Przemysław Góra

Przemysław Góra

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1892

Mieszkanie W zadbanej, odnowionej kamienicy parking dla mieszkańców za budynkiem Na sprzedaż mieszkanie w Katowicach, dzielnica Burowiec, ul....

Szczegóły ogłoszenia

2 650 000 zł301 m² 8 803,99 zł/m²

Przemysław Góra

Przemysław Góra

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:718 m²

Twoje miejsce na biznes W sercu piotrowic Nowoczesny lokal handlowo-usługowy 301 m | Stan deweloperski | Katowice - ul. Chocimska idealna przestrzeń...

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł51 m² 35,29 zł/m²

Przemysław Góra

Przemysław Góra

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowe 3 pokoje na os. Paderewskiego, ul. Sowińskiego, gotowe do zamieszkania, świetna lokalizacja Na wynajem wyjątkowo funkcjonalne mieszkanie...

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł52,66 m² 5 601,97 zł/m²

Przemysław Góra

Przemysław Góra

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Wyjątkowa inwestycja - kompleks 3 murowanych garaży Oferujemy na sprzedaż atrakcyjny kompleks trzech garaży murowanych , zlokalizowany w ścisłym...

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł37 m² 6 459,46 zł/m²

Przemysław Góra

Przemysław Góra

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka z potencjałem inwestycyjnym | 36,83 m | Katowice - ul. Kołobrzeska | 249 000 zł Szukasz mieszkania pod inwestycję lub do własnej...

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł76 m² 3 407,89 zł/m²

Przemysław Góra

Przemysław Góra

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie W zadbanej kamienicy! dostępne od ręki Na sprzedaż mieszkanie w Zabrzu, dzielnica Śródmieście, ul. Marcina Lutra. Mieszkanie...

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł43 m² 65,12 zł/m²

Przemysław Góra

Przemysław Góra

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne mieszkanie - pierwsza dzielnica dla wymagającego klienta! Na wynajem luksusowe mieszkanie w najnowszym apartamentowcu przy ul. Góreckiego,...

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł43 m² 65,12 zł/m²

Przemysław Góra

Przemysław Góra

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

135 450 zł903 m² 150 zł/m²

Przemysław Góra

Przemysław Góra

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas! wymarzona działka budowlana - ożarowice, ul. Topolowa Marzysz o własnym domu w spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie...

Szczegóły ogłoszenia

36,57 zł/m²108 m² 3 950 zł

Przemysław Góra

Przemysław Góra

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

Powierzchnia biurowa / mieszkaniowa W atrakcyjnej lokalizacji! Przedstawiamy Państwu lokal w budynku 3 kondygnacyjnym zlokalizowanym...

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł40 m² 35 zł/m²

Przemysław Góra

Przemysław Góra

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bytom, ul. Małgorzatki - komfortowe mieszkanie z klimatyzacją i nowoczesnym wyposażeniem, gotowe do zamieszkania! Na wynajem przytulne,...

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł335 m² 2 074,63 zł/m²

Przemysław Góra

Przemysław Góra

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 040 m²

Dom wolnostojący W atrakcyjnej lokalizacji! cena do rozsądnej negocjacji! Oferujemy Państwu do sprzedaży piękny dom wolnostojący, położony...

Szczegóły ogłoszenia

27,95 zł/m²64,40 m² 1 800 zł

Przemysław Góra

Przemysław Góra

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Lokal na wynajem W atrakcyjnej lokalizacji! Lokal o łącznej powierzchni 64,4 m2 w zadbanym budynku przy ul. Gliwickiej, tuż obok głównego...

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł51 m² 7 235,29 zł/m²

Przemysław Góra

Przemysław Góra

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie do wprowadzenie! wyposażenie W cenie! Mieszkanie w Katowicach Piotrowicach przy ul. Radockiego o pow. 51 m2 po generalnym remoncie,...

Szczegóły ogłoszenia

2 250 zł50 m² 45 zł/m²

Przemysław Góra

Przemysław Góra

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjna oferta! Od ręki! Dla osób niepalących i bez zwierząt Na wynajem atrakcyjne, nowocześnie urządzone mieszkanie na strzeżonym osiedlu...

Szczegóły ogłoszenia

3 950 zł108 m² 36,57 zł/m²

Przemysław Góra

Przemysław Góra

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł62,50 m² 6 864 zł/m²

Przemysław Góra

Przemysław Góra

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł89,54 m² 4 791,15 zł/m²

Przemysław Góra

Przemysław Góra

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przestronne 90 m , gotowe do wprowadzenia, idealne pod inwestycję i dla rodziny | Bytom, ul. Orląt Lwowskich Szukasz mieszkania, które łączy...

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł220 m² 6 318,18 zł/m²

Przemysław Góra

Przemysław Góra

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:488 m²

Tylko U nas! Wyjątkowy dom wolnostojący z pięknym ogrodem - Świętochłowice, ul. Jaśminowa 6 Komfort, prywatność, świetna komunikacja -...

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł52,40 m² 6 774,81 zł/m²